Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.5