Movies
Ratings
302
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0