Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0