Titles you rated
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Backstreet RookieRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0