Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0