Series
Ratings
84
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Major Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0