Titles you rated
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
The OmenRated ★ 3.0
ThesisRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 5.0
Blood: The Last VampireRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Natural Born KillersRated ★ 4.0
BlowRated ★ 2.0
CubeRated ★ 5.0- Tales of the UnusualRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0