Titles you rated
Notting HillRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0