Movies
Ratings
118
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0