Movies
Ratings
701
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 4.0