Movies
Ratings
202
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
James and the Giant PeachRated ★ 4.0
The Tale of DespereauxRated ★ 3.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
HopRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 5.0
Surf's UpRated ★ 4.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0