Series
Ratings
88 Chainsaw ManRated ★ 4.0 Chainsaw ManRated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 3 Body ProblemRated ★ 4.5 3 Body ProblemRated ★ 4.5
 Long VacationRated ★ 4.5 Long VacationRated ★ 4.5
 Love GenerationRated ★ 4.5 Love GenerationRated ★ 4.5
 Lovely RunnerRated ★ 4.5 Lovely RunnerRated ★ 4.5
 Soundtrack #1Rated ★ 4.0 Soundtrack #1Rated ★ 4.0
 See You in My 19th LifeRated ★ 3.0 See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
 RevenantRated ★ 4.5 RevenantRated ★ 4.5
 QueenmakerRated ★ 4.5 QueenmakerRated ★ 4.5
 The Glory Part 2Rated ★ 4.0 The Glory Part 2Rated ★ 4.0
 First LoveRated ★ 4.5 First LoveRated ★ 4.5
 The Glory Part 1Rated ★ 4.5 The Glory Part 1Rated ★ 4.5
 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
 Summer Time RenderingRated ★ 4.5 Summer Time RenderingRated ★ 4.5
 Narco-SaintsRated ★ 4.0 Narco-SaintsRated ★ 4.0
 He's ExpectingRated ★ 4.0 He's ExpectingRated ★ 4.0
 Rookie CopsRated ★ 3.5 Rookie CopsRated ★ 3.5
 Our Beloved SummerRated ★ 4.5 Our Beloved SummerRated ★ 4.5