Series
Ratings
80
City HallRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
TripleRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0