Movies
Ratings
100
SkyfallRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0