Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 3.0- 愛情闖進門Rated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.0- VikingsRated ★ 2.0
MisaengmulRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 1.5
Criminal MindsRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 1.0