Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
The Divine FuryRated ★ 0.5
Operation ChromiteRated ★ 0.5
MetamorphosisRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
I Can SpeakRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 0.5