Titles you rated
Mr. Villain's Day OffRated ★ 2.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.5
The Strongest Tank's Labyrinth RaidsRated ★ 2.5
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside Season 2Rated ★ 1.5
Remake Our Life!Rated ★ 4.5
Lucifer and the Biscuit HammerRated ★ 3.5
Special 7: Special Crime Investigation UnitRated ★ 0.5
The Dungeon of Black CompanyRated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 4.0
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 2.0
Am I Actually the Strongest?Rated ★ 2.0
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2Rated ★ 0.5
Sweet ReincarnationRated ★ 2.0
She Professed Herself Pupil of the Wise ManRated ★ 1.5
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 2.5- Sky Wizards AcademyRated ★ 1.0
- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 1.5
Reincarnated as a SwordRated ★ 3.0
With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy GirlRated ★ 2.0
Full Dive: This Ultimate Next-Gen Full Dive RPG is Even Shittier than Real Life!Rated ★ 3.0