Movies
Ratings
1332
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 2.0
Slow WestRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 2.5
EverestRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 0.5- The LetterRated ★ 0.5
John WickRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Knock KnockRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.0