Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
On the Way to the AirportRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5