Movies
Ratings
30
The OthersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0