Series
Ratings
45
The HeirsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0