Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5