Series
Ratings
80
You Season 3Rated ★ 5.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.5
Sweet MagnoliasRated ★ 5.0
HollywoodRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
On My BlockRated ★ 5.0
On My BlockRated ★ 5.0
On My BlockRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0