Movies
Ratings
287
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5