Titles you rated
Black DogRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Over the RainbowRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5