Movies
Ratings
201
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 5.0
Carlito's WayRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
DesperadoRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0