Titles you rated
WonderRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Suddenly SeventeenRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5