Series
Ratings
25
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0