Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Danny CollinsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0