Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0