Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
NopeRated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 2.5