Titles you rated
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Drink MastersRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0- 東京女子図鑑Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Glow Up: Britain's Next Make-Up Star Season 4Rated ★ 3.0
Next in FashionRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 1.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 2.5