Movies
Ratings
204
The Last PrincessRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0