Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 1.5
YouRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 4.5