Titles you rated
SilentRated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Hacks Season 3Rated ★ 4.5
Hacks Season 2Rated ★ 5.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
The Public EnemyRated ★ 4.5
InvisibleRated ★ 2.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0