Series
Ratings
84
3 Body ProblemRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 1.5
The BequeathedRated ★ 1.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
DarkRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5