Series
Ratings
40
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0