Titles you rated
A Happy EventRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Children of MenRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 2.5