Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0