Series
Ratings
21
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Light on MeRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Shark: Beneath the SurfaceRated ★ 5.0
- Inside My MindRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 4.0