Titles you rated
SpotlightRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 3.5
TrashRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 2.5
YouthRated ★ 2.0
Mr. NobodyRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5