Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
AshfallRated ★ 1.5
CollateralRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
The Sum of All FearsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5