Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 4.0