Series
Ratings
33- Unbreakable Machine-DollRated ★ 5.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
TsugumomoRated ★ 4.0- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 5.0
- Combined Fleet Girls CollectionRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0- When Supernatural Battles Became CommonplaceRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0- Trinity SevenRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0- KumamikoRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 5.0