Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0