Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.0