Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
- Take Me to Love & MealRated ★ 2.5
- OrangeRated ★ 3.5
- おっさんずラブ SPRated ★ 0.5
- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.0
BORDERRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0