Titles you rated
The FriendsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Oath Under SnowRated ★ 2.5
ElioRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.5
The ChildRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0- Quo VadisRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0