Series
Ratings
238
Brave Bang Bravern!Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 2.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0- Digimon Xros Wars: The Evil Death Generals and the Seven KingdomsRated ★ 4.0
- 유희왕 2기Rated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.0- YuruYuriRated ★ 4.5
- 猫物語(白)Rated ★ 3.5
- 傾物語Rated ★ 4.0