Movies
Ratings
690
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
The CreatorRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5